O nás


Mé jméno je Irena Formánková a jsem majitelkou čtyř dětských skupin. Absolvovala jsem kurz Profesionální chůva akreditovaný MŠMT spojený s První pomocí a nadále doplňuji své znalosti, např. seminářem Mensa NTC learning zaměřený na práci s mimořádně nadanými dětmi. Hledala jsem pro svou dceru školku s individuálním přístupem a souhry náhod života tomu chtěly a otevřela jsem si vlastní. Role maminky malé dcery mi dává spousta podnětů a nápadů k práci, motivuje mě k vymýšlení vzdělávacích her a především pestrého programu. Naše školka pomáhá zaměstnaným rodičům najít harmonii mezi prací a osobním rodinným životem. 

Jsem velice pyšná na svůj skvělý a sehraný tým tet, které svou práci dělají s láskou a empatií.

Jmenuji se Lucie Bělová a ve školce Lotty jsem jednou z tet a pravá ruka slečny majitelky. Jsem absolventem rekvalifikačního kurzu Profesionální chůva, jejíž součástí jsou základy První pomoci. K mému rozvoji mi napomohlo školení MENSA, které ráda využívám v praxi. Mou největší praxí je moje dcera, která navštěvuje dětskou skupinu se mnou.

Povahově jsem hodně zásadová, cílevědomá, přátelská a laskavá. S dětmi se aktivně zapojuji do her, společně si s nimi zatancuji i zazpívám. Ve volném čase se naplno věnuji své rodině se kterou rádi jezdíme na výlety. Mojí relaxací je vaření a pečení.

Jmenuji se Kristýna Kortusová a jsem jedna z nových tet v dětské skupině. Po ukončení gymnázia jsem vystudovala vyšší odbornou školu v Prachaticích. Na škole jsem každý rok absolvovala praxi v dětském domově, kde jsem získala první zkušenosti s prací s dětmi. Práce s nimi mě naplňuje. Baví mě s dětmi pracovat a snad odjakživa jsem pro práci s dětmi byla rozhodnuta. Volný čas trávím s rodinou a přítelem. Ráda také chodím na procházky a cvičím. Jsem hodná, upřímná a nekonfliktní a s dětmi se vždy snažím na všem domluvit. 

Jsem další z tet v dětské skupině LOTTY. Jmenuji se Lucie, a již od mala mne práce s dětmi bavila. Vystudovala jsem Pedagogické lyceum na SPgŠ v Prachaticích. A na dále studovala na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Sama o sobě bych řekla, že jsem k dětem milá a empatická. Baví mne tvoření, a v dětské skupině se věnuji i výuce Anglického jazyka formou hry. Ve svém volném čase se ráda věnuji zvířatům (sama mám doma - psa, králíka, potkana, krajtu, a 4 druhy gekonů) a pobytu v přírodě.

Jmenuji se Jindřiška Černá a s radostí jsem se stala novou tetou v naší školce. Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu zde v Prachaticích v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, kde jsem složila Maturitní zkoušku z Českého a Anglického jazyka, Pedagogiky a Hudební výchovy. 6 let jsem byla externí pracovnicí DDM jako oddílová vedoucí plavání pro děti, příležitostně působila jako vedoucí dětských táborů a velikou praxí je pro mě výchova mé dcery. Mezi mé záliby patří kresba, rukodělné práce a v neposlední řadě hudba (hra na zobcovou a příčnou flétnu, zpěv)