O nás

Záleží nám na vývoji Vašich dětí. Naše školka vyniká kvalitní výukou, krásným prostředím a individuálním přístupem.

Jsme kolektiv mladých energických a moderních žen, které chtějí přispět svým výchovným působením dalšímu rozvoji Vašeho dítěte a pomoci mu se zorientovat a socializovat se v kolektivu svých vrstevníků. 

Naše zásada je přání rodičů a my budeme pouze doplňovat rodinnou výchovu. Vše bude na vzájemné domluvě a my budeme respektovat Vaše výchovné metody a cíle. 

Pro děti s ohroženým vývojem /ADHD, ADD, specifické poruchy učení/ sestavíme individuální plán výchovy, který bude zaměřen na rozvoj dítěte a podporu samostatnosti. Každé dítě má právo na to, být jedinečná osobnost a podle toho k němu budeme přistupovat.

Dvě z nás absolvovaly kurz podpory vyhledávání talentovaných a mimořádně nadaných dětí, který pořádá Mensa ČR.

Dobrý den, jmenuji se Natálie Šlosková, a jsem jednou z tet v Naší dětské skupině. Vystudovala jsem obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na Střední pedagogické škole zde v Prachaticích, kde bylo každý rok dostatek praxe v MŠ i školní družině. Dále jsem šla studovat na Vyšší odbornou školu zaměřenou na Sociální práci. Jsem empatická a k dětem přistupuji s přátelskou povahou, snažím se vyhovět i přáním rodičů. Ráda s dětmi zpívám u klavíru a vymýšlím různé výtvarné či pohybové činnosti. Ve svém volném čase ráda navštěvuji kulturní akce, nebo si jen tak vyjdu do přírody s přáteli.

Dobrý den,

Jsem další z tet v dětské skupině LOTTY. Jmenuji se Lucie, a již od mala mne práce s dětmi bavila. Vystudovala jsem Pedagogické lyceum na SPgŠ v Prachaticích. A na dále studovala na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Sama o sobě bych řekla, že jsem k dětem milá a empatická. Baví mne tvoření, a v dětské skupině se věnuji i výuce Anglického jazyka formou hry. Ve svém volném čase se ráda věnuji zvířatům (sama mám doma - psa, králíka, potkana, krajtu, a 4 druhy gekonů) a pobytu v přírodě.